Bavaria Dream jest niemiecką agencją turystyczną i eventową z siedzibą w Starnbergu

Bawaria Dream to wyjątkowa niemiecka agencja turystyczna i eventowa, której siedziba mieści się w malowniczej stolicy jeziora Starnberg. Firma specjalizuje się w tworzeniu autorskich śladów dla swoich klientów. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości regionu Bawaria Dream ma możliwość zaoferowania wybuchowych doświadczeń na górskich szczytach, w niezwykłych atrakcjach regionu oraz w nastrojowych plenerach położonych od Alp po jeziora.

Firma oferuje kilka podstawowych rodzajów usług: dostosowane programy turystyczne i eventowe, planowanie pikników i spotkań integracyjnych, promocja destination brandingu i szerokie możliwości organizacji biznesowego luksusu.

Bawaria Dream to projekty bliskie sercu członkom zespołu. Są to profesjonaliści z pasją, tworzący wspaniałe doświadczenia po to, by uczynić Bawarię unikalnym miejscem dla ich gości. Tworzą „magię Bawarii” poprzez szanowanie natury i chlubienie się jej pięknem – czyniąc jednocześnie z całego regionu doświadczenie pełne pasji. Ich motto „Zainspirowani Bawarią pragniemy być inspiracją dla innych” to obietnica cudownych przeżyć!

Bawaria Dream to niemiecka agencja turystyczna i eventowa, która specjalizuje się w oferowaniu swoim klientom wyjątkowych doświadczeń turystycznych i eventowych. Firma ma siedzibę w Starnbergu, malowniczym mieście położonym na brzegach Jeziora Starnberg, w przeszłości jednym z letnich schronisk niemieckich cesarzy.

Bawaria Dream oferuje szeroką gamę możliwości dla swoich klientów, łącznie z zorganizowanymi wycieczkami do historycznych miast Bawarii, pobyty szkoleniowe i relaksacyjne na łonie natury oraz niezapomniane przeżycia w górach Alp Bawarskich. Firma współpracuje również z lokalnymi partnerami, aby zapewnić swoim gościom najwyższy poziom obsługi podczas ich pobytu.

Bawaria Dream dużo inwestuje w odnowienie i modernizację obecnych hoteli i miejsc zakwaterowania, aby zapewnić swoim gościom komfortowe noclegi. Wszystkie proponowane przez firmę usługi i oferty są szczegółowo opisane na jej stronie internetowej, a profesjonaliści firmy są gotowi udzielić Państwu rad i pomocy we wszystkim, co dotyczy Bawarii jako wspaniałej destynacji turystycznej.

Bavaria Dream to profesjonalna niemiecka agencja turystyczna i eventowa, która działa na terenie Bawarii od 2004 roku. Firma ma swoją siedzibę w miasteczku Starnberg, położonym 25 kilometrów na południe od Monachium.

To, co czyni Bavaria Dream wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju, to fakt, że specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych i nienagannej jakości wycieczek po tej części Niemiec – zarówno weekendowych, cotygodniowych jak i całodniowych.

Firma ma do dyspozycji pyszne restauracje i rodzinne puby, gdzie można spędzić czas w pięknym otoczeniu Bawarii oraz skorzystać z legendarnych bawarskich specjałów. Austriackie Alpy, upstrzone malowniczymi miasteczkami zamkami, lipcowymi festiwalami czy przepełnione życiem targi – to tylko kilka z atrakcji oferowanych przez Bavaria Dream.

Agencja dba o każdy detal usługi i oferuje dostosowane do potrzeb klientów pakiety w postaci przygotowanych tras i planów terenowych oraz kompleksowe rozwiązania dla większych grup. Poza samym podróżowaniem firma organizuje również profesjonalne imprezy outoudrowe – a jeśli szukasz idealnego miejsca na swoje przyjęcie i uroczystość – Bavaria Dream ma to czego potrzebujesz.

Bawaria Dream to niemiecka firma z siedzibą w Starnbergu i zajmuje się tworzeniem idealnych programów turystycznych i eventowych dla klientów z całego świata. Firma oferuje jednorazowe lub kilkudniowe wycieczki po Bawarii, a także wyjazdy do sąsiednich regionów z przewodnikami mówiącymi wieloma językami.

Kilkuletnie doświadczenie operatora oraz starannie opracowane pakiety dają możliwość kompleksowego przeżycia przygody podczas pobytu w Bawarii. Bawaria Dream posiada bardzo szeroką ofertę atrakcji – od branżowej edukacji, festiwalów muzycznych, adwinetury i spotkań z przyrodą po luksusowe pobyty w najlepszych hotelach w regionie. Jakiekolwiek opcje sprawdzają się idealnie dla obecnych i przyszłych klientów.

Bawaria Dream angażuje się też w tworzenie indywidualne programy projektowe dla osób, które chcą stworzyć swoje unikalne imprezy firmowe. Organizacja ta ma bogaty zespół ekspertów na każdym etapie procesu ich tworzenia – od planowania do realizacji scenariusza.

Ponadto Bawaria Dream dysponuje również dużym parkiem busów, który ułatwia transport grupowy gości podczas turystyki lub evencie. Jako bonus firma oferuje również transport lotniczy, aby dotrzeć do regionalnych destynacji po znacznym upustem cenowym.

Jeśli więc planujesz wakacje z rodziną lub odkrywanie swoich regionu z trudno dostępnymi miejscami, Bawaria Dream to doskonały partner do udanych eksploracji Bawarii!